Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Volkswagen Golf

€7,300
6 foto
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet golf 6 2009
1.8 Fsi
Bluetooth
Aux
sendilje me ngrohje
komanda ne timon
kilometra origjinale 172.000 mij
e sapo ardhur nga ZVICRA
Me targa zviceriane + siguracion
makina është shum e pastër si brenda dhe jasht e Bler me 0 kilometra e përdorur nga nji person
10 + 10
nuk ja nevojë për asnji shërbim
çmimi 7200 Franga

  • 068Tregoni telefonin
  • Lushnjë
  • 22 Shkurt 2023
Support Ukraine