Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' Volkswagen Golf

€7,300
6 photos
Age: 14 years
Mileage: 170000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Shitet golf 6 2009
1.8 Fsi
Bluetooth
Aux
sendilje me ngrohje
komanda ne timon
kilometra origjinale 172.000 mij
e sapo ardhur nga ZVICRA
Me targa zviceriane + siguracion
makina është shum e pastër si brenda dhe jasht e Bler me 0 kilometra e përdorur nga nji person
10 + 10
nuk ja nevojë për asnji shërbim
çmimi 7200 Franga

  • 068Show phone
  • Lushnje
  • 22 February 2023
Support Ukraine