Shto te të preferuarat

2008' Volkswagen Golf

€5,500
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2008 Volkswagen Golf në Tiranë, Shqipëri
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet Golf 5 i sapo ardhur nga Gjermania, motorr 1.9 nafte, super ekonomike, 4 xhama elektrik, kasetofon me navi te madh, kamera parkimi, disqe origjinale te golfit, 4 airbag etj. Eshte ideale per femra dhe per trafikun e Tiranes. Makina eshte shume e paster me kilometra origjinale dhe eshte e gatshme per kontroll ku te deshironi.

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 10 Shkurt 2021