Bookmark This

2008' Volkswagen Golf

€5,500
Report This Ad!
  • 2008 Volkswagen Golf in Tirane, Albania
Body: Hatchback
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Shitet Golf 5 i sapo ardhur nga Gjermania, motorr 1.9 nafte, super ekonomike, 4 xhama elektrik, kasetofon me navi te madh, kamera parkimi, disqe origjinale te golfit, 4 airbag etj. Eshte ideale per femra dhe per trafikun e Tiranes. Makina eshte shume e paster me kilometra origjinale dhe eshte e gatshme per kontroll ku te deshironi.

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 10 February 2021