Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2007' Volkswagen Golf

€5,400
6 foto
Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 25000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet golf 5
Motorr 1.9 naft automat
Disqe,navi dhe timon golfi 6
Sensor parkimi
Me sherbimet e bera
Ne gjendje shum te mire
Me dokumenta te paguara
Cmimi i diskutushem…

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 27 Shkurt 2023
Support Ukraine