Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' Volkswagen Golf

€5,400
6 photos
Age: 16 years
Mileage: 25000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet golf 5
Motorr 1.9 naft automat
Disqe,navi dhe timon golfi 6
Sensor parkimi
Me sherbimet e bera
Ne gjendje shum te mire
Me dokumenta te paguara
Cmimi i diskutushem…

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 27 February 2023
Support Ukraine