2007' Volkswagen Golf photo #1
2007' Volkswagen Golf photo #2
2007' Volkswagen Golf photo #3
2007' Volkswagen Golf photo #4
2007' Volkswagen Golf photo #5
2007' Volkswagen Golf photo #6
6 foto

2007' Volkswagen Golf

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€5,300
Publikuar 11 Prill 2024ID: 6LLYrn

Information from the owner

Mosha: 17 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2007' Volkswagen Golf

Shitet golf 5 viti 2007 motorr 1.9 nafte ne gjendje perfekte si motorike ashtu dhe xhenerike makina eshte e importuar nga Gjermania me siguracion dhe taksa të paguara deri qeshor 2024 kolaudim per dy vjet

Support Ukraine