2007' Volkswagen Golf photo #1
2007' Volkswagen Golf photo #2
2007' Volkswagen Golf photo #3
2007' Volkswagen Golf photo #4
2007' Volkswagen Golf photo #5
2007' Volkswagen Golf photo #6
6 photos

2007' Volkswagen Golf

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€5,300
Published 11 April 2024ID: 6LLYrn

Information from the owner

Age: 17 years
Mileage: 170000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Seller's comments about 2007' Volkswagen Golf

Shitet golf 5 viti 2007 motorr 1.9 nafte ne gjendje perfekte si motorike ashtu dhe xhenerike makina eshte e importuar nga Gjermania me siguracion dhe taksa të paguara deri qeshor 2024 kolaudim per dy vjet

Support Ukraine