Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2006' Volkswagen Golf

€4,800
6 foto
Mosha: 17 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike

VW Golf 5 2.0 TDI
Viti 2006
Kambio Automatike
266 000 km
Baxha xhami
Klima me 2 zona
10 airbag
4 xhama elektrik
Disqe alumini te golf 6
Dokumenta te paguara, kolaudim
Gjendje perfekte motorrike, xhenerike dhe estetike. E ardhur nga Gjermania.
Cmimi i diskutueshem nga afer
Jo nderrime!

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 5 Shkurt 2023
Support Ukraine