Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2006' Volkswagen Golf

€4,800
6 photos
Age: 17 years
Mileage: 250000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic

VW Golf 5 2.0 TDI
Viti 2006
Kambio Automatike
266 000 km
Baxha xhami
Klima me 2 zona
10 airbag
4 xhama elektrik
Disqe alumini te golf 6
Dokumenta te paguara, kolaudim
Gjendje perfekte motorrike, xhenerike dhe estetike. E ardhur nga Gjermania.
Cmimi i diskutueshem nga afer
Jo nderrime!

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 5 February 2023
Support Ukraine