Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2004' Volkswagen Golf

€4,000
2004' Volkswagen Golf photo #1
2004' Volkswagen Golf photo #2
2004' Volkswagen Golf photo #3
2004' Volkswagen Golf photo #4
2004' Volkswagen Golf photo #5
2004' Volkswagen Golf photo #6
6 foto
Mosha: 19 vjet
Kilometrazhi: 25000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet golf 5 motorr 2.0 TDI manual
Ngjyre e zeze
Xhama te zi mbrapa me leje
Ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike
Klima funksionale
Cmimi i diskutueshem

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 4 Nëntor 2023
Support Ukraine