Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2004' Volkswagen Golf

€4,000
2004' Volkswagen Golf photo #1
2004' Volkswagen Golf photo #2
2004' Volkswagen Golf photo #3
2004' Volkswagen Golf photo #4
2004' Volkswagen Golf photo #5
2004' Volkswagen Golf photo #6
6 photos
Age: 19 years
Mileage: 25000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Black

Shitet golf 5 motorr 2.0 TDI manual
Ngjyre e zeze
Xhama te zi mbrapa me leje
Ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike
Klima funksionale
Cmimi i diskutueshem

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 4 November 2023
Support Ukraine