Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

1990' Volkswagen Golf

€5,500
6 foto
Mosha: 33 vjet
Kilometrazhi: 10000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

SHITE FABRIKE GOLF 2 1.6 V BENZINE MANUALE VITI 1990 ME TARGA SHQIPTARW DHE ME TAKSAT TE SAPO PRERA PER 1 VITE.DISQE OZ 17.CDO GJE I KA ORGJINALET E VETA.E RISTAURUAR KOMPLET,PA ASNJE KALBJE.NE GJE DJE TE SHKELQYER CMIMI 5500 EURO.

  • 069Tregoni telefonin
  • Fier
  • 17 Shkurt 2023
Support Ukraine