Report This Ad!Rate This!Bookmark This

1990' Volkswagen Golf

€5,500
6 photos
Age: 33 years
Mileage: 10000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Manual
Exterior color: Black

SHITE FABRIKE GOLF 2 1.6 V BENZINE MANUALE VITI 1990 ME TARGA SHQIPTARW DHE ME TAKSAT TE SAPO PRERA PER 1 VITE.DISQE OZ 17.CDO GJE I KA ORGJINALET E VETA.E RISTAURUAR KOMPLET,PA ASNJE KALBJE.NE GJE DJE TE SHKELQYER CMIMI 5500 EURO.

  • 069Show phone
  • Fier
  • 17 February 2023
Support Ukraine