2016' Volkswagen Caddy photo #1
2016' Volkswagen Caddy photo #2
2016' Volkswagen Caddy photo #3
2016' Volkswagen Caddy photo #4
2016' Volkswagen Caddy photo #5
2016' Volkswagen Caddy photo #6
6 foto

2016' Volkswagen Caddy

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€15,900
Publikuar 4 Maj 2024ID: 4tu9GR

Information from the owner

Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 8 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Kafe

Komente të shitësit rreth 2016' Volkswagen Caddy

Makina nuk nderrohet
Targuar per here te pare ne Shqiperi para 1 jave ,nuk esht perdor ne Shqiperi
SHitet makina VW Volkswagen Caddy Maxi i vitit 2016 me motorr 2.0 L ( 110 kw / 150 kuaj fuqi super i shpejte dhe ekonomik me 6 marrsha + R) . Makina ka ardhur nga Gjermania ne rruge tokesore dhe e sapotarguar
* full option
* start stop
*distronik
*nxemje ne sedilje
217 000 km
* ngjyre kafe perle shume e bukur
* xhamat e zinj te fabrikes
* ardhur nga Gjermania
Gjendja e makines eshte perfekte me 217 000 km si nga ana teknike dhe vizuale .
Makina eshte e gatshme per prove dhe kontroll tek servisi juaj i besuar .
Makines i eshte nderruar vaji dhe nuk ka nevoj per asnji sherbim .
cmimi 15900 euro

Makina nuk nderrohet

Support Ukraine