2016' Volkswagen Caddy photo #1
2016' Volkswagen Caddy photo #2
2016' Volkswagen Caddy photo #3
2016' Volkswagen Caddy photo #4
2016' Volkswagen Caddy photo #5
2016' Volkswagen Caddy photo #6
6 photos

2016' Volkswagen Caddy

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€15,900
Published 4 May 2024ID: 4tu9GR

Information from the owner

Body: Pickup
Age: 8 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Brown

Seller's comments about 2016' Volkswagen Caddy

Makina nuk nderrohet
Targuar per here te pare ne Shqiperi para 1 jave ,nuk esht perdor ne Shqiperi
SHitet makina VW Volkswagen Caddy Maxi i vitit 2016 me motorr 2.0 L ( 110 kw / 150 kuaj fuqi super i shpejte dhe ekonomik me 6 marrsha + R) . Makina ka ardhur nga Gjermania ne rruge tokesore dhe e sapotarguar
* full option
* start stop
*distronik
*nxemje ne sedilje
217 000 km
* ngjyre kafe perle shume e bukur
* xhamat e zinj te fabrikes
* ardhur nga Gjermania
Gjendja e makines eshte perfekte me 217 000 km si nga ana teknike dhe vizuale .
Makina eshte e gatshme per prove dhe kontroll tek servisi juaj i besuar .
Makines i eshte nderruar vaji dhe nuk ka nevoj per asnji sherbim .
cmimi 15900 euro

Makina nuk nderrohet

Support Ukraine