Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2012' Volkswagen Caddy

€9,990
6 foto
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E gjelbër

VW Caddy 2.0 TDI, 4Motion, 4x4, kambio manual 6+1 marsha, viti 2012, ngrofse sedilesh, 245000km orgjinale dhe me liber sherbimi, xhama te zinje, disqe alumini 16, goma 90% te reja, 2 celsa, makina sapo ka ardhur nga Gjermania, eshte ne super gjendje,

  • 069Tregoni telefonin
  • DurrĂ«s
  • 23 Prill 2022