Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Volkswagen Caddy

€9,990
6 photos
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Green

VW Caddy 2.0 TDI, 4Motion, 4x4, kambio manual 6+1 marsha, viti 2012, ngrofse sedilesh, 245000km orgjinale dhe me liber sherbimi, xhama te zinje, disqe alumini 16, goma 90% te reja, 2 celsa, makina sapo ka ardhur nga Gjermania, eshte ne super gjendje,

  • 069Show phone
  • Durres
  • 23 April 2022