Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Volkswagen Caddy

€7,450
2011' Volkswagen Caddy photo #1
2011' Volkswagen Caddy photo #2
2011' Volkswagen Caddy photo #3
2011' Volkswagen Caddy photo #4
2011' Volkswagen Caddy photo #5
2011' Volkswagen Caddy photo #6
6 foto
I skaduar
3 muaj më parë
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Makina, Ne gjendje Perfekte, E Paster brenda dhe jasht , Viti 2011 , E ardh nga Gjermania, Me targa Shqiptare. Cmimi 7450 euro —————————- ——————————————————————————————Daihatsu

Support Ukraine