Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Volkswagen Caddy

€7,450
2011' Volkswagen Caddy photo #1
2011' Volkswagen Caddy photo #2
2011' Volkswagen Caddy photo #3
2011' Volkswagen Caddy photo #4
2011' Volkswagen Caddy photo #5
2011' Volkswagen Caddy photo #6
6 photos
Age: 12 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Makina, Ne gjendje Perfekte, E Paster brenda dhe jasht , Viti 2011 , E ardh nga Gjermania, Me targa Shqiptare. Cmimi 7450 euro —————————- ——————————————————————————————Daihatsu

  • 069Show phone
  • Durres
  • 27 August 2023
Support Ukraine