Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2008' Volkswagen Caddy

€8,000
2008' Volkswagen Caddy photo #1
2008' Volkswagen Caddy photo #2
2008' Volkswagen Caddy photo #3
2008' Volkswagen Caddy photo #4
2008' Volkswagen Caddy photo #5
2008' Volkswagen Caddy photo #6
6 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Marka:vw caddy Maxi 2.0 TDI
Motor tek bosht nga me te miret✅ 😋140 hp🤪
Viti:2008
karburanti:Nafte
kambio:Manuale (6+1R)
km:244328 ✅✅✅
targa :shqiptare
⏩️Ac klima funksional
⏩️sensore parkimi
⏩️disqe alumini
⏩️pasqyra elektrike
⏩️pilot automatik
⏩️dopio Balester
⏩️xhama te zinj original
E ardhur nga belgjika dhe pa asnje lloj kalbezimi fare
E mbajtur per merak👍
tel :0672429673
makina eshte me targa shqiptare dhe me letra te paguara
kolaudim deri ne ( 26.07.2025)
>> siguracion deri ne (24.02.2024)✅
taksa(24.02.2024)
cdo sherbim i kryer ne kohe dhe eshte ne super gjendje
4 goma te reja (90%)
ferrota para dhe mbrapa te ndruara si dhe tamburet para te reja.kit freksioni + volant i sapo ndruar(marka LUK 100% i ri)
makina ka 7 vende
tapiceri shume e vecante dhe shume e paster
VETEM SHITET NUK BEHET ME NDRRIM

  • 067Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 19 Shtator 2023
Support Ukraine