2008' Volkswagen Caddy photo #1
2008' Volkswagen Caddy photo #2
2008' Volkswagen Caddy photo #3
2008' Volkswagen Caddy photo #4
2008' Volkswagen Caddy photo #5
2008' Volkswagen Caddy photo #6
6 photos

2008' Volkswagen Caddy

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€8,000
Published 19 September 2023ID: vew2Oe
Expired
9 months, 3 weeks ago

Information from the owner

Body: Sedan
Age: 15 years
Mileage: 20000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Seller's comments about 2008' Volkswagen Caddy

Marka:vw caddy Maxi 2.0 TDI
Motor tek bosht nga me te miret✅ 😋140 hp🤪
Viti:2008
karburanti:Nafte
kambio:Manuale (6+1R)
km:244328 ✅✅✅
targa :shqiptare
⏩️Ac klima funksional
⏩️sensore parkimi
⏩️disqe alumini
⏩️pasqyra elektrike
⏩️pilot automatik
⏩️dopio Balester
⏩️xhama te zinj original
E ardhur nga belgjika dhe pa asnje lloj kalbezimi fare
E mbajtur per merak👍
tel :0672429673
makina eshte me targa shqiptare dhe me letra te paguara
kolaudim deri ne ( 26.07.2025)
>> siguracion deri ne (24.02.2024)✅
taksa(24.02.2024)
cdo sherbim i kryer ne kohe dhe eshte ne super gjendje
4 goma te reja (90%)
ferrota para dhe mbrapa te ndruara si dhe tamburet para te reja.kit freksioni + volant i sapo ndruar(marka LUK 100% i ri)
makina ka 7 vende
tapiceri shume e vecante dhe shume e paster
VETEM SHITET NUK BEHET ME NDRRIM

Support Ukraine