Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2007' Volkswagen Caddy

€5,000
6 foto
Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 30000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet benz vito111 2.2 cdi
Makina eshte ne gjendje shum te mire motorrike dhe gjenerike me letra deri ne tetor te 2023 kualidimi deri ne 2024

  • 069Tregoni telefonin
  • LezhĂ«
  • 19 Shkurt 2023
Support Ukraine