Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' Volkswagen Caddy

€5,000
6 photos
Age: 16 years
Mileage: 30000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Shitet benz vito111 2.2 cdi
Makina eshte ne gjendje shum te mire motorrike dhe gjenerike me letra deri ne tetor te 2023 kualidimi deri ne 2024

  • 069Show phone
  • Lezhe
  • 19 February 2023
Support Ukraine