Gjeni Makinat 

Makinë e përdorur

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2005' Land Rover Freelander

  €5,300

  2005' Land Rover Freelander

  I skaduar15 Korrik 2017, Tiranë

  2000 cc, Naftë 181000 km  Mekanike  Gri 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Volkswagen Polo

  €1,800

  2003' Volkswagen Polo

  I skaduar15 Korrik 2017, Krujë

  75 cc, Naftë 190000 km  Mekanike  Gri 

   

  Shto te të preferuarat

 • 1994' Honda Civic

  €1,000

  1994' Honda Civic

  I skaduar15 Korrik 2017, Fier

  150 cc, Benzinë  Mekanike  Blu 

  Gjendja e makines shume e mire 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Peugeot 207

  €5,000

  2006' Peugeot 207

  I skaduar15 Korrik 2017, Tiranë

  1600 cc, Benzinë 150000 km  Mekanike  Gri 

  Shes peugot 1.6 nafte,viti 2006,klima,abs,xhama elektrik,cd,sensor errezire dhe shiu,paqyrat elektrike,sherbimet e bera baj filtra,gomina,etj. 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Toyota Rav 4

  €5,400

  2004' Toyota Rav 4

  I skaduar14 Korrik 2017, Tiranë

  2000 cc, Naftë 190000 km  Mekanike  Gri 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Ford Focus

  €2,000

  2000' Ford Focus

  I skaduar14 Korrik 2017, Vlorë

  1800 cc, Naftë  Mekanike  E zezë 

  eshte e zeze eshte ne gjendje shume te mire me kambio manuale me motor 1.8 

  Shto te të preferuarat

 • 1999' Fiat Seicento

  €1,300

  1999' Fiat Seicento

  I skaduar14 Korrik 2017, Fier

  900 cc, Benzinë  Mekanike  Blu 

  shitet per arsye emigrimi 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Volkswagen Golf

  €6,300

  2006' Volkswagen Golf

  I skaduar14 Korrik 2017, Tiranë

  2000 cc, Naftë 145000 km  Automatike  E zezë 

  Vw Golf 5 Goal —Viti Prodhimit shtator 2006, Me 145.000km me liber sherbimesh ne gjermani, Motor 2.0 nafte, Kamio automatic dhe +/- Tronic DSG , ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Toyota Yaris

  €2,800

  2001' Toyota Yaris

  I skaduar14 Korrik 2017, Tiranë

  1000 cc, Benzinë 120000 km  Automatike  Blu 

  Shea toyota yaris 1,0 benzine,kamjo gjys automat,konsicioner,4 dyer.sherbimet e bera,4 goma te reja,psqyra elektrike. 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' BMW 320

  €8,500

  2008' BMW 320

  I skaduar14 Korrik 2017, Tiranë

  2000 cc, Naftë 217000 km  Automatike  Gri 

   

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj