Gjeni Makinat 

Makinë e përdorur

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2008' Toyota Yaris

  €6,200

  2008' Toyota Yaris

  I skaduar21 Shkurt 2018, Tiranë

  Naftë 170000 km  Automatike  

  Toyota Yaris D-4D 1.4 Diesel , Viti Prodhimit 2008 , Km:175.000 , sallon super t paster , kamio automat , goma te reja , xhama ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Smart Fortwo

  €2,100

  2002' Smart Fortwo

  I skaduar21 Shkurt 2018, Tiranë

  Benzinë 80000 km  Automatike  

  I sapoardhur nga zvicera .me dogan te prere.ne gjendje te shkelqyer.i paster pa asnje gervishje.me klima.goma me disqe sportive dhe goma te reja .per cdo ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Mercedes-Benz 220

  €5,800

  2005' Mercedes-Benz 220

  I skaduar21 Shkurt 2018, Tiranë

  Naftë  Automatike  

  Mercedez viti 2005 kubiku 220 nafte automatik sa po ka ardhur nga belgjika me dogan te paguar esht super full full me ekstrat opsionet te ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Smart Fortwo

  €4,800

  2009' Smart Fortwo

  I skaduar21 Shkurt 2018, Tiranë

  Benzinë 65000 km  Automatike  E zezë 

  Shes smart 1.0 benzin me dogan te paguar automatike panoramik me marsha te timoni kondicjoner e sapo ardh nga zvicra ne gjendje perfekte i gatshem ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Audi A4

  €4,900

  2004' Audi A4

  I skaduar21 Shkurt 2018, Durrës

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 200000 km  Automatike  

  AUDI A4 2.0 BENZIN+GAZ IMPJANT GAZI ME 3 VJTE GARANCI MAKINA KA ARDHUR NGA ZVICRA GOMA TE REJA DRITA KSENA BOARD KOMPJUTER AIRBAG ABIES SENSOR ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Fiat Punto

  €1,150

  2001' Fiat Punto

  I skaduar21 Shkurt 2018, Tiranë

  Benzinë  Mekanike  E gjelbër 

  Fjat punto 2001 me dokumenta te paguar te gjitha sherbimet e bera vaj filtra goma te reja ka nevoj vetem per gjera estetike te vogla ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Mercedes-Benz E 270

  €7,500

  2004' Mercedes-Benz E 270

  I skaduar21 Shkurt 2018, Shkodër

  Naftë 200000 km  Automatike  Gri 

  Mercedes Benz E270 AVANTGARDE FULL OPTIONS i ardhur nga Belgjika , me gjitha sherbimet e bera ne kohen e duhur si voj filtra motorri dhe ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Mercedes-Benz C 220

  €10,500

  2007' Mercedes-Benz C 220

  I skaduar21 Shkurt 2018, Tiranë

  Naftë 190000 km  Automatike  

  Mercedes-Benz C220 CDI , Viti Prodhimit 2007 me 220.000 km , xhama te zinj origjinal , sallon mershin , sedilje elektrike , klima tronik , ... 

  Shto te të preferuarat

 • 1997' Mercedes-Benz C 220

  €1,900

  1997' Mercedes-Benz C 220

  I skaduar21 Shkurt 2018, Elbasan

  Naftë 180000 km  Automatike  E zezë 

  Shitet Mercedes C220 Kamio Automatike Ne Gjendje Perfekte Motorrike E Xhenerike Makina Posedon: 4 Xhama Elektrik Sendilje Lekure Disqe Alumini R15 Kasetofon CD RADIO SONY ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' BMW X5

  €6,500

  2005' BMW X5

  I skaduar21 Shkurt 2018, Tiranë

  Naftë 15000 km  Automatike  E zezë 

  Bmw x5 automatike lekure bezhe navigator baxha xhami sendile me memorie full option gjendje perfekte dokumenta paguara! 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj