Gjeni Makinat 

Makinë e përdorur

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2001' Mercedes-Benz C-Class

  €4,000

  2001' Mercedes-Benz C-Class

  I skaduar23 Maj 2017, Tiranë

  200 cc, Naftë 211000 km  Automatike  

  Shitet Mercedes Benz C200 viti 2001 me 214.000km te cilat vetem 20 mije ka bere ne Shqiperi.\\r\\nEshte blere me Gjermani para 2 vitesh dhe i ... 

  Shto te të preferuarat

 • 1997' Volkswagen Passat

  €2,100

  1997' Volkswagen Passat

  I skaduar23 Maj 2017, Tiranë

  1900 cc, Naftë 230000 km  Mekanike  Gri 

  makina eshte ne gjendje sh te mire motorike dhe gjenerike. shitet per arsye mos perdorimi 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Volkswagen Passat

  €7,500

  2006' Volkswagen Passat

  I skaduar23 Maj 2017, Tiranë

  2000 cc, Naftë 200000 km  Automatike  Kafe 

  Vw Passat 2006 Highline 2.0 TD-I(e kuqe) 125 kW-170 PS Automatike DSG. Me liber sherbimesh cdo sherbimi bere eshte i shoqeruar me fature sherbimi. Letrat ... 

  Shto te të preferuarat

 • 1998' Jeep Grand Cherokee

  Të diskutueshme

  1998' Jeep Grand Cherokee

  I skaduar22 Maj 2017, Bulqizë

  2500 cc, Naftë 215000 km  Mekanike  Blu 

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike. \\\\r\\\\nMe letra te bera per 1 vit deri me 19 maj 2018. 

  Shto te të preferuarat

 • 1998' Audi A3

  €1,700

  1998' Audi A3

  I skaduar22 Maj 2017, Tiranë

  1900 cc, Naftë  Mekanike  Gri 

  Makina ka dokumentat dhe taksat e prera deri ne shkurt te 2018 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Nissan Murano

  €9,200

  2007' Nissan Murano

  I skaduar22 Maj 2017, Tiranë

  6000 cc, Benzinë 115000 km  Automatike  Gri 

  Nissan Murano SL 3.5 Origjina nga Canada(e blere e re dhe perdorur nga 1 person). Ngjyra gri e erret. 6 Airbag. Brenda ngjyra e zeze. ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Mercedes-Benz C-Class

  €4,500

  2001' Mercedes-Benz C-Class

  I skaduar22 Maj 2017, Tiranë

  200 cc, Naftë 178000 km  Mekanike  Gri 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Audi A4

  €3,700

  2001' Audi A4

  I skaduar21 Maj 2017, Durrës

  1900 cc, Naftë 186000 km  Mekanike  Blu 

  4 Airbeg,,klima,,disqe,,etj 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Opel Meriva

  €2,700

  2004' Opel Meriva

  I skaduar21 Maj 2017, Krujë

  1700 cc, Naftë 234000 km  Mekanike  E zezë 

  Shitet Makina e sapo ardhur nga jashte e vitit 2004 km 234000 Freksion te ri Rrypi motorrit eshte nderruar ne 193000 km Sapo kemi nderruar ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Mercedes-Benz C-Class

  €4,000

  2003' Mercedes-Benz C-Class

  I skaduar21 Maj 2017, Fier

  5000 cc, Naftë 239900 km  Automatike  Blu 

  mercedes benz c class me motor 2700 i vitit 2003 shitet pa asnje difekt. makina eshte ne okasion edhe shitet per arsye personale edhe jo ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj