Find Cars 

Used cars

Make and model

Year

Price

Input is not a number!
Input is not a number!

Transmission

Location

Search
 • 2004' Fiat Punto

  €2,700

  2004' Fiat Punto

  Expired12 December 2017, Tirane

  1200 cc, Petrol 163000 km  Manual  Grey 

  Makina eshte ne gjendje perfekte nene cdo drejtim. Shitet per arsye se kam makine tjeter 

  Bookmark This

 • 2015' Fiat Grande

  €6,200

  2015' Fiat Grande

  Expired12 December 2017, Tirane

  1200 cc, Petrol 76810 km  Manual  White 

  Shitet Fiat Grande Punto. Me motorr 1.2. Xhama elektrike, kasetofon me CD dhe Aux. Sediljet jane ngjyre e zeze. Ne gjendje shume te mire. Cmim ... 

  Bookmark This

 • 1992' Mercedes-Benz Furgon

  €2,600

  1992' Mercedes-Benz Furgon

  Expired11 December 2017, Kavaje

  2200 cc, Diesel 400000 km  Manual  White 

  Furgon Mercedes Benz...Viti 1992...Ne gjendje shum te mir...Motorr Nafte 2.2...Me letra te paguara dèri ne shkurt 2018... 

  Bookmark This

 • 2005' Volkswagen Touran

  €5,600

  2005' Volkswagen Touran

  Expired11 December 2017, Tirane

  Diesel 170000 km  Automatic  Black 

  TOURAN AUTOMAT DSG HIGHLINE 2.0 FULL FULL NGJYRE E ZEZE PERL NAFTE XHAMA TE ZI ORIGJINALE TIMON TRESH ME KOMANDA EURO 4 KSENON ORIGJINAL SEDILJE ... 

  Bookmark This

 • 2006' BMW 320

  €4,700

  2006' BMW 320

  Expired11 December 2017, Kavaje

  Diesel 200000 km  Manual  Black 

  makina esht ne gjendje te mir letrat e paguara ka dy vjet ne shqipni FULL OPSIONAL BAXHA STOPAT ME LED KSENO NDEZJE ME START STOP ... 

  Bookmark This

 • 2006' Mazda 6

  €3,899

  2006' Mazda 6

  Expired11 December 2017, Kavaje

  Diesel 170000 km  Manual  

  Makina eshte ne gjendje shum te mire e sapo ardhur nga italia me dogan te paguar Cmimi i diskutushem 

  Bookmark This

 • 2006' BMW 320

  €5,800

  2006' BMW 320

  Expired10 December 2017, Fier

  Diesel 160000 km  Manual  

  makina eshte ne gjendje shume te mire ska nevoj per asnji sherbim 2.0 naft shum ekonomike 6 marshe sensore parkimi serdile me ngrohje baxha xhami ... 

  Bookmark This

 • 2005' Volkswagen Touran

  €4,300

  2005' Volkswagen Touran

  Expired10 December 2017, Tirane

  Diesel 15000 km  Manual  Black 

  V W - TOURAN - SHITET - OKAZION viti prodhimit 2004 - ngjyr e zeze - klima - navikator + 6 cd player - kamjo ... 

  Bookmark This

 • 2005' Suzuki Grand Vitara

  €6,800

  2005' Suzuki Grand Vitara

  Expired10 December 2017, Tirane

  Petrol 140000 km  Automatic  

  SUZUKI GRAND VITARA,VITI 2005,KAMBJO AUTOMATIKE,KLIMA,SISTEM NDEZJE KEY LESS,HAPJE MBYLLJE ME PULT,XHAMA TE ZI NGA FABRIKA,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA,ME LETRA TE PAGUARA ... 

  Bookmark This

 • 2003' Daihatsu YRV

  €2,800

  2003' Daihatsu YRV

  Expired10 December 2017, Tirane

  Petrol 65000 km  Automatic  

  DAIHATSU YRV,1.3BENZINE,VITI 2003,KAMBJO AUTOMATIKE,KONDICIONER,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,MBYLLJE QENDRORE,GANXHE MBRAPA,MARRSHAT I NDERROHEN DHE NE TIMON,KOMANDA NE TIMON,E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA ME KILOMETA TE CERTIFIKUARA,NE SUPER ... 

  Bookmark This

Sell Your Car