Find Cars 

Used cars

Make and model

Year

Price

Input is not a number!
Input is not a number!

Transmission

Location

Search
 • 1989' Mercedes-Benz 200

  €2,000

  1989' Mercedes-Benz 200

  Expired6 July 2017, Tirane

  200 cc, Diesel  Manual  Grey 

   

  Bookmark This

 • 2003' Mazda B2500

  €6,200

  2003' Mazda B2500

  Expired6 July 2017, Berat

  2500 cc, Diesel 230000 km  Manual  Blue 

  Makina eshte ne gjendje perfekte me 4 goma te reja dhe me dogan te paguar. Cmimi 6200 euro i diskutushem 

  Bookmark This

 • 2002' Volvo S60

  €4,000

  2002' Volvo S60

  Expired6 July 2017, Berat

  2400 cc, Diesel 306000 km  Manual  Black 

   

  Bookmark This

 • 2006' Fiat Ducato

  €6,000

  2006' Fiat Ducato

  Expired6 July 2017, Lushnje

  2900 cc, Diesel 170000 km  Manual  White 

  makina eshte ne gjende te mire pune eshte me nafte 

  Bookmark This

 • 2003' Audi A6

  €4,300

  2003' Audi A6

  Expired6 July 2017, Berat

  2500 cc, Diesel 2300000 km  Manual  Grey 

  Fjalet e shumta jane fukaradhek , per me shume detaje nga afer, mjeti eshte ne gjendje perfekte , dore e pare 

  Bookmark This

 • 2008' Hyundai i10

  €3,500

  2008' Hyundai i10

  Expired6 July 2017, Tirane

  1200 cc, Petrol  Automatic  

  Okazion!Makina eshte perdorur nga nje person. Eshte e vitit 2008 por ka dale ne rruge ne 2010. Eshte ne gjendje te shkelqyer, me karta te ... 

  Bookmark This

 • 2003' Ford Focus

  €2,600

  2003' Ford Focus

  Expired6 July 2017, Berat

  1800 cc, Diesel 161 km  Manual  Grey 

  Makina esht ne gjendje shum te mir dhe dokumentat e paguara der ne mars 2017 

  Bookmark This

 • 1999' Renault Kangoo

  €1,600

  1999' Renault Kangoo

  Expired6 July 2017, Berat

  1900 cc, Diesel  Manual  White 

  Shitet Renault. Kango ne gjendje te Mir 1.9 Naft me Letra te paguara per nji vit 

  Bookmark This

 • 2003' Mercedes-Benz E-Class

  €5,700

  2003' Mercedes-Benz E-Class

  Expired5 July 2017, Durres

  270 cc, Diesel 193000 km  Automatic  Grey 

   

  Bookmark This

 • 1999' Hyundai Coupe

  €2,500

  1999' Hyundai Coupe

  Expired5 July 2017, Berat

  1600 cc, Petrol 154000 km  Manual  Black 

  BENZINE/GAZ 1.6 16V. FULL MUSIC,KONDICIONER,4 ABS,DISJE 15 ALUMIN,SALLON ME SHIN,NGJYRRE E ZEZE,ALARM,LETRA TE PRERA DER 2018.JANE BERE TE GJITHA SHERBIMET. 

  Bookmark This

Sell Your Car