Find Cars 

Used cars

Make and model

Year

Price

Input is not a number!
Input is not a number!

Transmission

Location

Search
 • 1997' Audi A4

  Negotiable

  1997' Audi A4

  Expired27 December 2017, Fier

  1900 cc, Diesel 26000 km  Manual  Blue 

  E sapo ardhur na italia ,,me letra te prera deri ne netor 2018 e Gatshme per xhdo lloj prove 

  Bookmark This

 • 2005' BMW 730

  €6,999

  2005' BMW 730

  Expired27 December 2017, Fier

  Diesel 190000 km  Automatic  Black 

  Makina Dipsonon 300 Diesel Jo Taks Luksi Shum Ekonomike Opsione Xhama Te Zijn Origjinal Baxha Xhami Sedile Ngroje Ftoje Me Memorje Dhe Mbrara Per pasagjererat ... 

  Bookmark This

 • 2006' Mercedes-Benz CLS-Class

  €13,999

  2006' Mercedes-Benz CLS-Class

  Expired27 December 2017, Elbasan

  350 cc, Petrol 22000 km  Automatic  Grey 

  Mercedes cls 350 benzin gas eshte shume e vecante dhe ne gjendje super te gjitha sherbimet te kryera ne kohe impianti i gazit i vendosur ... 

  Bookmark This

 • 2006' Toyota Corolla Verso

  €5,300

  2006' Toyota Corolla Verso

  Expired26 December 2017, Durres

  Diesel 190000 km  Manual  

  Shitet toyota korolla verso viti 2006 makina eshte e importuar nga zvicra 7 vende 2.2 diesel kambio manuale 6 marsha xhama te zinj origjinal disqe ... 

  Bookmark This

 • 2006' Toyota Corolla

  €4,900

  2006' Toyota Corolla

  Expired26 December 2017, Kavaje

  Diesel 180000 km  Automatic  

  Okazion shitet Toyota Corolla 1.4 D-4D diesel e vitit 2006 e sapoardhur me dogane te paguar kambio automatike clima digitale funksionale perfekt,abs esp sistem antirreshkitjes ... 

  Bookmark This

 • 2012' BMW 730

  €21,990

  2012' BMW 730

  Expired26 December 2017, Durres

  Diesel 190000 km  Automatic  

  BMW SERIA 7 VITI 2012 full optimal 

  Bookmark This

 • 2001' Mercedes-Benz C-Class

  €3,400

  2001' Mercedes-Benz C-Class

  Expired26 December 2017, Durres

  1600 cc, Diesel 230000 km  Manual  Blue 

  Vetem e shes nuk nderroj Dua vetwm njerez serioze 

  Bookmark This

 • 2005' Mercedes-Benz ML 270

  €4,800

  2005' Mercedes-Benz ML 270

  Expired26 December 2017, Pogradec

  Diesel 200000 km  Automatic  

  -ML 270 Cdi,,,,-Viti Prodhimit;05.2004,,,,-Makina Posedon Kto Opsione Si;-Kambio Automatike/Tronik(+/-),Sallon Lekur Ngjyr E Zez Shum Te Paster,Sedilje Elektrike,Klima-Bizonale,Fener Me Lupa,Abs,Esp,Airbag,Low-Range(4x4),Pedana Anesore,Pilot Automatik,Pasqyra Me Sinjale/Elektrike,Xhama Elektrike,Goma Te ... 

  Bookmark This

 • 2007' Mercedes-Benz B 180

  €5,450

  2007' Mercedes-Benz B 180

  Expired26 December 2017, Tirane

  Diesel 200000 km  Manual  Black 

  Mercedes Benz B Class 180 nafte, dogane targa, vit prodhimi tetor 2007, 252 mije km te veta origjinale, klime me dy zona, 5 porta, manuale, ... 

  Bookmark This

 • 2004' Ford Focus

  €2,200

  2004' Ford Focus

  Expired26 December 2017, Librazhd

  1800 cc, Diesel 245000 km  Manual  Grey 

   

  Bookmark This

Sell Your Car