Gjeni Makinat 

Makinë e përdorur

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2002' Mercedes-Benz Vaneo

  €4,000

  2002' Mercedes-Benz Vaneo

  I skaduar18 Korrik 2017, Lushnjë

  1700 cc, Naftë  Mekanike  Gri 

  Makina eshte ne gjedje shume te mir e ardhur nga gjermaina 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Mercedes-Benz C-Class

  €5,700

  2005' Mercedes-Benz C-Class

  I skaduar18 Korrik 2017, Kavajë

  220 cc, Naftë 218000 km  Mekanike  Gri 

  Mercedes Benz ... (C203)...Motorr Evo 220 cdi... (Avangard)...Viti 2005...Kambio manuale...E sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar...Tapiceri gjys lekure...Ne gjendje shum te mir..Cmimi 5700 ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Suzuki Grand Vitara

  €6,400

  2006' Suzuki Grand Vitara

  I skaduar18 Korrik 2017, Durrës

  1900 cc, Naftë 140614 km  Mekanike  E zezë 

  MAKINA ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIRE MOTORRIKE XHENERIKE ESTETIKE KAMBJO MANUALE KLIMA ME LIBER SHERBIMESH...TE INTERESUARIT MAKINAT MUND TI GJENI TEK TREGU MAKINAVE SHENAVLASH ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Mercedes-Benz C-Class

  €3,500

  2001' Mercedes-Benz C-Class

  I skaduar18 Korrik 2017, Tiranë

  220 cc, Benzinë 25000 km  Automatike  Gri 

  shes mercedes Benz cklas elegance viti 2001 full opsion super gjendje makina nuk ka nevoj per as gje vaj kamio i sa po ndrruar vaj ... 

  Shto te të preferuarat

 • 1999' Volkswagen Golf

  €2,500

  1999' Volkswagen Golf

  I skaduar18 Korrik 2017, Tiranë

  1900 cc, Naftë 300000 km  Mekanike  Blu 

  Shes makine per arsye emigrimi. Makina eshte ne gjendje shume te mire sic shifet dhe ne foto. Per cdo informacion te metejshem mund te me ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2013' Citroen C1

  €6,400

  2013' Citroen C1

  I skaduar18 Korrik 2017, Durrës

  1000 cc, Benzinë 78188 km  Automatike  E kuqe 

  MAKINA ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIRE MOTORRIKE XHENERIKE ESTETIKE KAMBJO AUTOMATIKE KLIMA ME LIBER SHERBIMESH KILOMETAT ORIGJINLE...TE INTERESUARIT MAKINAT MUND TI GJENI TEK TREGU ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Nissan Serena

  Të diskutueshme

  2000' Nissan Serena

  I skaduar17 Korrik 2017, Vlorë

  1600 cc, Benzinë  Mekanike  Blu 

  Shitet vetem per pjese sepse eshte pa letra 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Opel Astra

  €1,300

  2002' Opel Astra

  I skaduar17 Korrik 2017, Lushnjë

  1400 cc, Benzinë 206000 km  Mekanike  

  Shitet per arsye emigrimi 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Mercedes-Benz C-Class

  €3,500

  2001' Mercedes-Benz C-Class

  I skaduar17 Korrik 2017, Tiranë

  220 cc, Benzinë 250000 km  Automatike  Gri 

  shes mercedes Benz cklas elegance viti 2001 full opsion super gjendje makina nuk ka nevoj per as gje vaj kamio i sa po ndrruar vaj ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Toyota Corolla

  €6,300

  2006' Toyota Corolla

  I skaduar17 Korrik 2017, Tiranë

  220 cc, Naftë 250000 km  Mekanike  E zezë 

  Corola verso e sapo ardhur nga zvicra me super gjendje motorrike edhe vizuale. Me letra te paguara per 1 vit deri me:15 korrik 2018. Vende ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj