Gjeni Makinat 

Makinë e përdorur

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2008' Audi A4

  €11,999

  2008' Audi A4

  I skaduar23 Shkurt 2018, Tiranë

  Naftë 180000 km  Automatike  E zezë 

  AUDI A4,VITI 2008,KAMBIO AUTOMATIKE,2.7 TDI(190 PS),FENER XENON/BIXENON LED,SENSOR PARKIMI,KLIMA,KOMANDA NE TIMON,SALLON LEKURE,RIMESO DRRU ARRE,SEDILJE ME NGROHJE,DISQE ALUMINI,NAVI,BAGAZHIER 6-CD,TEMPOMAT,LIMITATOR SHPEJTESIE,PASQYRA ELEKTRIKE,ETJ...E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA ME ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Citroen C3

  €2,300

  2002' Citroen C3

  I skaduar23 Shkurt 2018, Durrës

  Benzinë 130000 km  Mekanike  

  MAKINA E SAPO TARGUAR TAKSA,SIGURACJON TE PAGUARA PER 1 VIT NE GJENDJE PERFEKTE TE GJITHA SHRBIMET TE SAPO BERA VAJ FILTRA GOMINA ETJ TEPER EKONOMIKE ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Audi S6

  €6,500

  2005' Audi S6

  I skaduar23 Shkurt 2018, Tiranë

  Naftë 10000 km  Mekanike  

  Audi S6 sline 200 naft viti 2005 look 2009 kamje manuale Full opsion. Ne gjendje shum te mir si brenda dhe jasht dhe i veqant. ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Volkswagen Golf

  €8,500

  2009' Volkswagen Golf

  I skaduar23 Shkurt 2018, Tiranë

  Benzinë 130000 km  Mekanike  

  Shitet golf 6 1.4 benzin viti 2009 me letra te paguara, marmita remus, disqe goma te reja ,140000 km ne gjendje perfekte me kamera mbrapa ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Mercedes-Benz E 250

  €15,700

  2010' Mercedes-Benz E 250

  I skaduar23 Shkurt 2018, Elbasan

  Naftë 190000 km  Automatike  

  Makna esht ne gjendje perfekte e importuar nga gjermania me sherbimet e bera te gjitha tek mercedesi.letra te paguara per nje vit kilometra origjinale.full opsione ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Opel Meriva

  €3,500

  2007' Opel Meriva

  I skaduar23 Shkurt 2018, Durrës

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 130000 km  Mekanike  

  DOGAN E PAGUAR SAPO ARDHUR NGA ITALIA GJENDJE PERFEKTE IPJANT GAZI TARTARINI I MONTUAR NE ITALI NE VITIN 2014 DHE I SHENUAR NE LEJEN E ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Mercedes-Benz E 270

  €8,500

  2003' Mercedes-Benz E 270

  I skaduar23 Shkurt 2018, Tiranë

  Naftë 190000 km  Automatike  Blu 

  ody Kit AMG E55 e fabrikes Stuttgart, Baden-Württemberg. Engine -270 Cdi Nafte, Km 206 mije, Automat Goma 35/30/R19 DHE 45/35/R19 SPORT CONTINETAL 3 Ferrota qeramike ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Mercedes-Benz E-Class

  €7,500

  2005' Mercedes-Benz E-Class

  I skaduar23 Shkurt 2018, Tiranë

  2200 cc, Naftë 189000 km  Automatike  Gri 

  Mercedes benz E clas 220 viti prodhimit 2005 me dokumenta te regullta te paguara e ardhur nga belgjika 6 muaj e perdorur ne shqiperi 189000km ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Mercedes-Benz C-Class

  €7,200

  2005' Mercedes-Benz C-Class

  I skaduar23 Shkurt 2018, Durrës

  2000 cc, Naftë 238000 km  Automatike  E zezë 

  BENZ C KLAS 200 CDI, AVANTGARDE 2005, EVO, KAMBIO AUTOMATIKE , TAVAN PANORAMIK, SEDILJE COPE LEKURE ME NGROHJE, XENON HEADLIGHT, KOMPJUTER BORDI, EKRAN 50 APS, ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Nissan X-Trail

  €8,500

  2005' Nissan X-Trail

  I skaduar22 Shkurt 2018, Tiranë

  2200 cc, Naftë 199000 km  Mekanike  E zezë 

  Shitet Nissan X-Trail 2.2 dCI Sport, Prodhim 2005, Model 2006, me 207.000 Km. Makina eshte blere e re prane koncesionarit Nissan ne Italie, Trieste (disponohet ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj