Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Toyota Yaris

€7,900
6 foto
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

-1.4 nafte
-Automatik
-170000 km
- Panorame
-Navi/Klima
-Kamer parkimi
-Makina eshte ne gjendje te shkelqyer pa asnje lloj problemi
-Mundesi nderrimi me makine me te re dhe me te madhe audi ose benz dhe diferencen nga ana ime
-Cmimi i dikutueshem nga afer jo ne telefon

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 8 Mars 2023
Support Ukraine