Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Toyota Yaris

€7,900
6 photos
Age: 11 years
Mileage: 170000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

-1.4 nafte
-Automatik
-170000 km
- Panorame
-Navi/Klima
-Kamer parkimi
-Makina eshte ne gjendje te shkelqyer pa asnje lloj problemi
-Mundesi nderrimi me makine me te re dhe me te madhe audi ose benz dhe diferencen nga ana ime
-Cmimi i dikutueshem nga afer jo ne telefon

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 8 March 2023
Support Ukraine