2011' Toyota Yaris photo #1
2011' Toyota Yaris photo #2
2011' Toyota Yaris photo #3
2011' Toyota Yaris photo #4
2011' Toyota Yaris photo #5
2011' Toyota Yaris photo #6
2011' Toyota Yaris photo #7
7 foto

2011' Toyota Yaris

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€4,200Disk.
Publikuar 11 Maj 2024ID: B5SAkL

Information from the owner

Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur - 4 dyer, 4 vende
Kushtet: Shkëlqyeshëm
Pronarët e mëparshëm: 1
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 250 km
Energji: 99 kf
Zhvendosje: 1330 cc
Karburanti: Benzinë
Transmision: Mekanike, 6 marsha
Ngjyra e jashtme: Argjendi metalik
Klasa e emetimit: Euro 5
I brendshëm: Ajër i Kondicionuar, Dritare me Kontroll Elektrik, Pasqyrë me Kontroll Elektrik, Siguresa Automatike Dyersh, Timon Hidraulik, Kambje Qëndrore, Timon Pjerrësie, Pedal i Rregullueshëm
I jashtëm: Fshirse e pasme
Sigurie: Kundërbllokim Frenimi, Airbag-u i Shoferit, Airbag-u i Pasagjerit, Sensorët Rezervë, Airbag-ët e pasëm, Airbag-ët anësor, Kontrolli i Tërheqjes
Elektronikë: Bluetooth, Radio AM/FM, Ndërruesi i CD-ve, Kasetofoni me CD, Qendra e Informacionit, Porta për MP3

Komente të shitësit rreth 2011' Toyota Yaris

Shitet Toyota Yaris

🇨🇭Viti 2011
🇨🇭Motorri 1.33 benzine (99hp)
🇨🇭Kambio manual 6+R
🇨🇭250.000 km me garanci tek toyota
🇨🇭Komanda ne timon
🇨🇭Kondicioner AC
🇨🇭Eco (fiket/ndizet ne semafor)
🇨🇭Aux,CD
🇨🇭Konsumi 4-5L per 100KM
🇨🇭2 çelesa
Makina eshte e sapo importuar nga zvicra ne super gjendje estetike dhe xhenerike , e gatshme per tu kontrolluar nga ju tek servisi juaj i besuar,theksoj makina ska nevoje per asnje sherbim nga ana juaj
Kthehet 100% ne gaz duke filluar nga 400€

Nr.Tel 0694468893
Çmimi eshte okazion

Support Ukraine