2011' Toyota Yaris photo #1
2011' Toyota Yaris photo #2
2011' Toyota Yaris photo #3
2011' Toyota Yaris photo #4
2011' Toyota Yaris photo #5
2011' Toyota Yaris photo #6
2011' Toyota Yaris photo #7
7 photos

2011' Toyota Yaris

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€4,200Neg
Published 11 May 2024ID: B5SAkL

Information from the owner

Body: Sedan - 4 doors, 4 places
Condition: Excellent
Previous owners: 1
Age: 13 years
Mileage: 250 km
Power: 99 hp
Displacement: 1330 cc
Fuel: Petrol
Transmission: Manual, 6 gears
Exterior color: Silver metallic
Emission class: Euro 5
Interior: Air Conditioning, Power Windows, Power Mirrors, Power Door Locks, Power Steering, Center Console, Tilt Steering, Adjustable Foot Pedals
Exterior: Rear Wiper
Safety: Antilock Brakes, Driver Air Bag, Passenger Air Bag, Backup Sensors, Rear Air Bags, Side Air Bags, Traction Control
Electronics: Bluetooth, AM/FM Radio, CD Changer, CD Player, Information Center, MP3 Port

Seller's comments about 2011' Toyota Yaris

Shitet Toyota Yaris

🇨🇭Viti 2011
🇨🇭Motorri 1.33 benzine (99hp)
🇨🇭Kambio manual 6+R
🇨🇭250.000 km me garanci tek toyota
🇨🇭Komanda ne timon
🇨🇭Kondicioner AC
🇨🇭Eco (fiket/ndizet ne semafor)
🇨🇭Aux,CD
🇨🇭Konsumi 4-5L per 100KM
🇨🇭2 çelesa
Makina eshte e sapo importuar nga zvicra ne super gjendje estetike dhe xhenerike , e gatshme per tu kontrolluar nga ju tek servisi juaj i besuar,theksoj makina ska nevoje per asnje sherbim nga ana juaj
Kthehet 100% ne gaz duke filluar nga 400€

Nr.Tel 0694468893
Çmimi eshte okazion

Support Ukraine