2010' Toyota Yaris photo #1
2010' Toyota Yaris photo #2
2010' Toyota Yaris photo #3
2010' Toyota Yaris photo #4
2010' Toyota Yaris photo #5
2010' Toyota Yaris photo #6
6 foto

2010' Toyota Yaris

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€6,200
Publikuar 14 Qershor 2024ID: HqwVSm

Information from the owner

Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 140000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2010' Toyota Yaris

Makina eshte ne gjendje shume te mire me te gjitha sherbimet e bera, me letra dhe kualidim te paguar, xhama te zi me leje per 5 vite marsha ne timon f1 +/-
aux, sensor parkimi, sedilje me ngrohje, goma te parme te sapoblera, konsum 4.5 jasht qyteti. Mjaft e paster brenda dhe jasht. 143000 mij km origjinale. Çmimi 6200 euro i diskutushem.

Support Ukraine