2010' Toyota Yaris photo #1
2010' Toyota Yaris photo #2
2010' Toyota Yaris photo #3
2010' Toyota Yaris photo #4
2010' Toyota Yaris photo #5
2010' Toyota Yaris photo #6
6 photos

2010' Toyota Yaris

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€6,200
Published 14 June 2024ID: HqwVSm

Information from the owner

Age: 14 years
Mileage: 140000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Seller's comments about 2010' Toyota Yaris

Makina eshte ne gjendje shume te mire me te gjitha sherbimet e bera, me letra dhe kualidim te paguar, xhama te zi me leje per 5 vite marsha ne timon f1 +/-
aux, sensor parkimi, sedilje me ngrohje, goma te parme te sapoblera, konsum 4.5 jasht qyteti. Mjaft e paster brenda dhe jasht. 143000 mij km origjinale. Çmimi 6200 euro i diskutushem.

Support Ukraine