2009' Toyota Yaris photo #1
2009' Toyota Yaris photo #2
2009' Toyota Yaris photo #3
2009' Toyota Yaris photo #4
2009' Toyota Yaris photo #5
2009' Toyota Yaris photo #6
6 foto

2009' Toyota Yaris

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€4,800
Publikuar 11 Tetor 2023
Përditësuar 7 Korrik 2024
ID: 8RX9gQ

Information from the owner

Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2009' Toyota Yaris

Shitet Toyota Yaris
Viti 2009
Motorr 1.4 nafte (motorri me zinxhir)
188300 km
Pasqyra elektrike
Xhama te zinj
2 celesa
Kondicioner
4 dyer
4 goma te reja
Me dogane, gati per targa
Shume e paster si brenda dhe jashte.
Shume e shpejte dhe shume ekonomike.
4800 euro i diskutueshem (ulje cmimi ne vleren e dokumentave te makines)

Support Ukraine