Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' Toyota Yaris

€4,800
2009' Toyota Yaris photo #1
2009' Toyota Yaris photo #2
2009' Toyota Yaris photo #3
2009' Toyota Yaris photo #4
2009' Toyota Yaris photo #5
2009' Toyota Yaris photo #6
6 photos
Age: 14 years
Mileage: 180000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Shitet Toyota Yaris
Viti 2009
Motorr 1.4 nafte (motorri me zinxhir)
188300 km
Pasqyra elektrike
Xhama te zinj
2 celesa
Kondicioner
4 dyer
4 goma te reja
Me dogane, gati per targa
Shume e paster si brenda dhe jashte.
Shume e shpejte dhe shume ekonomike.
4800 euro i diskutueshem (ulje cmimi ne vleren e dokumentave te makines)

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 11 October 2023
Support Ukraine