Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2004' Toyota Yaris

€5,200
5 foto
Mosha: 19 vjet
Kilometrazhi: 169000 km
Zhvendosje: 1300 cc
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E kuqe

‼️ 5200 EURO I DISKUTUESHEM ‼️
TOYOTA YARIS
VITI 2007
MOTORRI 1.3 BENZINE
KAMBIO AUTOMATIKE
KM 169.000 ME SHERBIME
OPSIONET : XHAMA DHE PASQYR ELEKTRIKE - KONDICIONER - OPSIONE NE TIMON - KOMPJUTER BORDI - MBYLLJE QENDRORE ME PULT - 2 CELESA ORIGJINAL ETJ…
ME DOGANE TE PAGUAR. E SAPOARDHUR
CMIMI 5200 EURO I DISKUTUESHEM

  • 069Tregoni telefonin
  • ilir
  • Tiranë
  • 11 Mars 2023
Support Ukraine