Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2004' Toyota Yaris

€5,200
5 photos
Age: 19 years
Mileage: 169000 km
Displacement: 1300 cc
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Red

‼️ 5200 EURO I DISKUTUESHEM ‼️
TOYOTA YARIS
VITI 2007
MOTORRI 1.3 BENZINE
KAMBIO AUTOMATIKE
KM 169.000 ME SHERBIME
OPSIONET : XHAMA DHE PASQYR ELEKTRIKE - KONDICIONER - OPSIONE NE TIMON - KOMPJUTER BORDI - MBYLLJE QENDRORE ME PULT - 2 CELESA ORIGJINAL ETJ…
ME DOGANE TE PAGUAR. E SAPOARDHUR
CMIMI 5200 EURO I DISKUTUESHEM

  • 069Show phone
  • ilir
  • Tirane
  • 11 March 2023
Support Ukraine