Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2006' Toyota Corolla

€4,900
2006' Toyota Corolla photo #1
2006' Toyota Corolla photo #2
2006' Toyota Corolla photo #3
2006' Toyota Corolla photo #4
2006' Toyota Corolla photo #5
2006' Toyota Corolla photo #6
6 foto
Mosha: 17 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet
TOYOTA COROLLA
1.4 Nafte
Kambio Automat
Viti 2006
173,000 Kilometra
Shum Ekonomike (motor me zinxhir)
Sapo ka arshur nga Zvicra.
Me Dogane te paguar gati per targa
Disqe Alumini 15 ,
Kondicioner Clima ,Xhama elektrik
Ne gjendje shum te mire dhe e paster si makin.
Cmimi : 4900€ i diskutueshem!
Adresa : Elbasan

Makina vetem shitet

  • 069Tregoni telefonin
  • Elbasan
  • 13 Mars 2023
Support Ukraine