Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2006' Toyota Corolla

€4,900
6 photos
Age: 17 years
Mileage: 170000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Shitet
TOYOTA COROLLA
1.4 Nafte
Kambio Automat
Viti 2006
173,000 Kilometra
Shum Ekonomike (motor me zinxhir)
Sapo ka arshur nga Zvicra.
Me Dogane te paguar gati per targa
Disqe Alumini 15 ,
Kondicioner Clima ,Xhama elektrik
Ne gjendje shum te mire dhe e paster si makin.
Cmimi : 4900€ i diskutueshem!
Adresa : Elbasan

Makina vetem shitet

Support Ukraine