2005' Toyota Corolla photo #1
2005' Toyota Corolla photo #2
2005' Toyota Corolla photo #3
2005' Toyota Corolla photo #4
2005' Toyota Corolla photo #5
2005' Toyota Corolla photo #6
6 foto

2005' Toyota Corolla

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€4,700
Publikuar 1 Korrik 2024ID: M12e7p

Information from the owner

Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 19 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2005' Toyota Corolla

Shitet Toyota Corolla Automat
Viti: 2005
Kambio: Automat
Karburanti : Naftë 1.4
Kondicioner: Clima
Km: 220.000
Opsione shtesë:
Sensor parkimi të vetat Toyota
Komanda në timon funksionale
Sensor shiu xhami përpara
Pasqyrat elektrike funksionale
Xhamat të gjitha elektrike funksionale
Xhamat e zinjë kundra rrezeve djellore me leje
Ganxhe nga mbrapa bashke me kalimin e rrymës për rimorkim
Drita mjegulle
Baule e përfshirë në çmim
Mbajtëse biçiklete përfshirë në çmim
PĂ«r tu rregulluar:
Dera mbrapa krahu i pasagjerit ka një kapje që duhet lyer e zbreim në çmim sipas kostove
Xhami shoferit ka gominën e cila ka dal nga vëndi
Çmimi është i diskutueshëm nga afër duke zbritur çmimin nëse nuk ju duhet baule dhe zgara

Support Ukraine