2005' Toyota Corolla photo #1
2005' Toyota Corolla photo #2
2005' Toyota Corolla photo #3
2005' Toyota Corolla photo #4
2005' Toyota Corolla photo #5
2005' Toyota Corolla photo #6
6 photos

2005' Toyota Corolla

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€4,700
Published 1 July 2024ID: M12e7p

Information from the owner

Body: Pickup
Age: 19 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Seller's comments about 2005' Toyota Corolla

Shitet Toyota Corolla Automat
Viti: 2005
Kambio: Automat
Karburanti : Naftë 1.4
Kondicioner: Clima
Km: 220.000
Opsione shtesë:
Sensor parkimi të vetat Toyota
Komanda në timon funksionale
Sensor shiu xhami përpara
Pasqyrat elektrike funksionale
Xhamat të gjitha elektrike funksionale
Xhamat e zinjë kundra rrezeve djellore me leje
Ganxhe nga mbrapa bashke me kalimin e rrymës për rimorkim
Drita mjegulle
Baule e përfshirë në çmim
Mbajtëse biçiklete përfshirë në çmim
PĂ«r tu rregulluar:
Dera mbrapa krahu i pasagjerit ka një kapje që duhet lyer e zbreim në çmim sipas kostove
Xhami shoferit ka gominën e cila ka dal nga vëndi
Çmimi është i diskutueshëm nga afër duke zbritur çmimin nëse nuk ju duhet baule dhe zgara

Support Ukraine