2008' Smart Fortwo photo #1
2008' Smart Fortwo photo #2
2008' Smart Fortwo photo #3
2008' Smart Fortwo photo #4
4 foto

2008' Smart Fortwo

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€3,800
Publikuar 9 Maj 2024ID: 0TY8Fe

Information from the owner

Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 140000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Komente të shitësit rreth 2008' Smart Fortwo

Shitet Smart ForTwo , 1.0 bezin/gaz me turbo 84 kuaj fuqi. Makines sapo i eshte ndrruar freksioni, rroboti i kamios dhe vaj filtra. Te gjitha sherbimet e bera dhe letrat sapo jane paguar per 1 vit, xhamat e zinj me leje, led interior. Nderrohet vetem me fugon ose motorr

Support Ukraine