2008' Smart Fortwo photo #1
2008' Smart Fortwo photo #2
2008' Smart Fortwo photo #3
2008' Smart Fortwo photo #4
4 photos

2008' Smart Fortwo

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€3,800
Published 9 May 2024ID: 0TY8Fe

Information from the owner

Age: 16 years
Mileage: 140000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

Seller's comments about 2008' Smart Fortwo

Shitet Smart ForTwo , 1.0 bezin/gaz me turbo 84 kuaj fuqi. Makines sapo i eshte ndrruar freksioni, rroboti i kamios dhe vaj filtra. Te gjitha sherbimet e bera dhe letrat sapo jane paguar per 1 vit, xhamat e zinj me leje, led interior. Nderrohet vetem me fugon ose motorr

Support Ukraine