2008' SEAT Altea photo #1
2008' SEAT Altea photo #2
2008' SEAT Altea photo #3
2008' SEAT Altea photo #4
2008' SEAT Altea photo #5
2008' SEAT Altea photo #6
6 foto

2008' SEAT Altea

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€4,600
Publikuar 1 Qershor 2024ID: 7cuok8

Information from the owner

Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2008' SEAT Altea

Seat Altea XL
Motorr 1.9 Diesel
Kambio Automat DSG
Viti 2008
210 Mij km
4 Gomat E Reja
2 x Celsa
Xhama E Zinje
Perde Orgjinale Mbrapa
Sensor Parkimi Mbrapa ( Orgjinal )
Sedilje Me Ngrohje
Pasqyra Me Palosje
Komanda Ne Timon
Pilot Automat
Fener Me Lupa ( Kseno Bi - Xeni )
Drita Automatike
Auto Clima
Aux etj
Makina Eshte Gjendje Perfekte Dhe E Gatshe Per Kontroll 🇩🇪
Cmimi 4600€

Support Ukraine