2008' SEAT Altea photo #1
2008' SEAT Altea photo #2
2008' SEAT Altea photo #3
2008' SEAT Altea photo #4
2008' SEAT Altea photo #5
2008' SEAT Altea photo #6
6 photos

2008' SEAT Altea

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€4,600
Published 1 June 2024ID: 7cuok8

Information from the owner

Age: 16 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Seller's comments about 2008' SEAT Altea

Seat Altea XL
Motorr 1.9 Diesel
Kambio Automat DSG
Viti 2008
210 Mij km
4 Gomat E Reja
2 x Celsa
Xhama E Zinje
Perde Orgjinale Mbrapa
Sensor Parkimi Mbrapa ( Orgjinal )
Sedilje Me Ngrohje
Pasqyra Me Palosje
Komanda Ne Timon
Pilot Automat
Fener Me Lupa ( Kseno Bi - Xeni )
Drita Automatike
Auto Clima
Aux etj
Makina Eshte Gjendje Perfekte Dhe E Gatshe Per Kontroll 🇩🇪
Cmimi 4600€

Support Ukraine