Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Nissan Qashqai

€9,950
2011' Nissan Qashqai photo #1
2011' Nissan Qashqai photo #2
2011' Nissan Qashqai photo #3
2011' Nissan Qashqai photo #4
2011' Nissan Qashqai photo #5
5 foto
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Nissan Qashqai 2.0 naftë,
Kambio AUTOMATIKE
viti i prodhimit 11/2011
tavan xhami panoramik
gjendja perfekte
171.000 km me libër
servisi
2 Çelsa, sistem
4×4 Piloz automatik
sensor parkimi, sensor shiu
xhama dhe pasqyra elektrike me palosje, xhama të errët origjinal, klima Tronic 2 zona, radio CD aux bluetooth.Dogana e paguar gati për targa
adresa Autostrada Fier-Lushnje km 5
Pranë mobileri,"Lili Bare".
Çmimi:9950 euro

  • 069Tregoni telefonin
  • Fier
  • 21 Maj 2023
Support Ukraine