Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Nissan Qashqai

€9,950
2011' Nissan Qashqai photo #1
2011' Nissan Qashqai photo #2
2011' Nissan Qashqai photo #3
2011' Nissan Qashqai photo #4
2011' Nissan Qashqai photo #5
5 photos
Age: 12 years
Mileage: 170000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Nissan Qashqai 2.0 naftë,
Kambio AUTOMATIKE
viti i prodhimit 11/2011
tavan xhami panoramik
gjendja perfekte
171.000 km me libër
servisi
2 Çelsa, sistem
4×4 Piloz automatik
sensor parkimi, sensor shiu
xhama dhe pasqyra elektrike me palosje, xhama të errët origjinal, klima Tronic 2 zona, radio CD aux bluetooth.Dogana e paguar gati për targa
adresa Autostrada Fier-Lushnje km 5
Pranë mobileri,"Lili Bare".
Çmimi:9950 euro

  • 069Show phone
  • Fier
  • 21 May 2023
Support Ukraine