2011' Nissan Qashqai photo #1
2011' Nissan Qashqai photo #2
2011' Nissan Qashqai photo #3
2011' Nissan Qashqai photo #4
2011' Nissan Qashqai photo #5
2011' Nissan Qashqai photo #6
6 foto

2011' Nissan Qashqai

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€7,500
Publikuar 30 Prill 2024ID: NLqHp1

Information from the owner

Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2011' Nissan Qashqai

Shitet Nissan Qashqai automat 2.0 nafte 4x4 vit prodhim 2011 importuar nga Italia.Makina ndodhet ne gjendje shume te mire mekanike dhe estetike.Disponon navigator,sensor shiu,sensor dritash,sensor parkimi,sedilje lekure, pilot automatik,impjant audio Bose,komanda ne timon,goma continental te reja plus gome rezerve,pasqyra elektrike me palosje etj.
Shitet me dogan te paguar gati per targa.
Cmimi 7500 Euro perfshir dhe siguracionin.

Support Ukraine